Ha Bartha ezt a gólt Camp Nouban lőtte volna, most ő lenne a Messi

Már persze, ha az argentin képes lenne erre.

Már persze a hazaik nem túl lelkesen tehették mindezt, hiszen az atomvárosiak 3-1 arányban diadalmaskodtak a szebb napokat is látott Debrecen felett.

Bartha László szépségdíjas gólja a harmadik paksi találatot, egyben a kegyelemdöfést eredményezte.

Ha ide kattint, akkor az állami sportcsatorna világhálós felületén láthatja a sarkazós gólt, de mi megtaláltuk a legnépszerűbb videómegosztón is.

Bartha gólja 3:58-nál látható.

Ez pedig nem volt les:

Ha már nem kell a válogatottnak, Nikolics gólt lőtt a Realnak

A szeles város csapata 2-0-ás győzelmet aratott.Az igazi csatárerényeket felvonultató gólt még érdekesebbé teszi, hogy Nikolicsot Bernd Storck nem hívta be a portugálok elleni keretbe.Mondjuk Böde Dániel, a Ferencváros csatára is betalált a hétvégén a Haladás ellen a magyar bajnokság aktuális fordulójában, a három hetes szünet előtt (a vb-selejtező március 25-én lesz).