Parázs csata, igazi rangadó, fura ítéletek: magyar-olasz 9-9

Az első nehéz meccse a csapatnak.

1. negyed:

2 perccel a negyed vége előtt 3-3 az állás. De már 3-4 oda.

Időt kérnek az olaszok, emberhátrányban vagyunk. Mi is időt kérünk fél perccel a vége előtt, megérte: Zalánki, 4-4!

2. negyed:

Ezúttal is jobban kezdenek az olaszok, 4-5 oda.

De nem sokáig, 5-5! Varga Dénes ötödik gólját szerezte a tornán.

Nagy Viktort éltetik a nézők. Időt kérünk.

Volt egy másodperc, amíg nem volt biztos, hogy gól, de bent van! Először a mérkőzésen vezetünk Varga Dénes góljával, 6-5!

Kivédekezzük az olasz támadást, elmehetünk kettővel is akár. Gyerünk!

Sem nekünk, sem az olaszoknak nem sikerül most gólt szerezni, egymás után jönnek a sikertelen támadások.

A játékvezetők egyelőre nem túl népszerűek. Támadunk, támadunk, de nem tudunk gólt szerezni, szerencsére az olaszok sem.

Időt kérünk, emberhátrányban vagyunk. Fura ítéletek vannak ezen a meccsen, de Nagy Viktor nem hagyja, hogy egyenlítsenek az olaszok.

Fondelli és Hárai, kettős végleges kiállítás. 6-5-re vezetünk.

3. negyed:

Az olaszok nyerik a ráúszást.

Kettővel megyünk! Manhercz Krisztián, 7-5!

Emberhátrányban vagyunk, Törököt kiszórták, de kivédekezzük, támadunk.

Megint emberhátrány, de most már kihasználják az olaszok, 7-6.

Egyenlíthetnek az olaszok, időt is kérnek az újabb emberelőnyös támadás előtt. Kivédekezzük!!!

Sajnos nem tudunk gólt szerezni, a felső lécen csattan a lövés.

7-7, egyenlítenek. Időt kérünk.

2 perc van hátra a negyedből, jó lenne vezetéssel kezdeni az utolsót. Támadunk, támadunk, egyelőre sikertelenül.

Jönnek az olaszok, egy perc van hátra, ne kapjunk gólt. Óriási! Levadásszuk a labdát a levegőben, támadunk!

Fölé vágjuk az óriási lehetőséget fél perccel a vége előtt.

Három másodperccel a vége előtt, ismét emberhátrányban, vezetnek az olaszok.

4. negyed:

Elhozzák az olaszok a labdát, de nem tudnak gólt szerezni az első támadásból. Egyenlítsünk!

Mi sem tudunk betalálni, kicsúszott a labda a kézből sajnos. Az ellentámadást Nagy Viktor védi, gyerünk előre!!

Elveszik tőlünk a labdát a játékvezetők, jöhetnek az olaszok, de hiába, marad a 7-8.

Kisebb bunyó a magyar kapu előtt, valakiről lekapták a sapkát. Egyre feszültebb a hangulat, füttykoncert közepette, kettős emberelőnyben jön a kilencedik olasz gól. Kettővel mennek, 4 perc van hátra.

Lassan többet vagyunk emberhátrányban, mint egyenlő létszámmal, ez elég sokat elmond a bíráskodásról.

8-9!!!!! Vámos Márton visszahozza a reményeinket!!

Az egyenlítésért támadunk!

Hárít az olasz kapus.

Kettős kiállítás, mi nem lehetünk emberelőnyben úgy tűnik.

Időt kérünk.

9-9!!!! Vámos Márton!!

Emberelőnyben jönnek az olaszok. NAGY VIKTOR VÉD!

1 perc van hátra, nem tudtunk gólt dobni a támadásból, fene egye meg, de megint jöhetünk!

Nem tudunk gólt szerezni, sem mi, sem az olaszok.