Csak birkózott egymással a Liverpool és a Bayern München

Ahogy a Lyon és a Barcelona is.

A Liverpool-Bayern München meccs puhatolózással és angol letámadással indult, az első komoly helyzet a 'Pool előtt adódott, Szalah bújt ki két védő között, de csak belepiszkálni tudott a labdába, Neuer a helyén volt. A 17. percben a németek szerezhették volna meg a vezetést, de a próbálkozás pont Allison Beckert találta el. Más említésre méltó esemény nem igazán történt az első félidőben.

A másodikra unalmunkban majdnem átkapcsoltunk a Lyon-Barcelona meccsre, de adtunk még egy esélyt a papíron jóval izgalmasabb párosításnak. A folytatás sem hozott változást, sőt, ha lehet, talán még gyengébb lett az összecsapás. A 85. percben Mané csúsztatott derékmagasságban a kapura, de Neuer védett.

Ez egy borzalmasan csendes 0-0 volt, a 'Pool játéka nyomokban sem tartalmazta Jürgen Klopp heavy metal futballját, a Bayern ki ugyan nem kapott, de Niko Kovac-éknak sem életbiztosítás ez a döntetlen. Lehetetlen megmondani, hogy a párharcból melyik fél jön ki jobban Münchenben.

Végül a Lyon-Barcelona meccsel sem jártunk volna jobban, az is 0-0 lett.