Hármat kaptunk a horvátoktól

horvát-magyar
MTI/Illyés Tibor

Vége

Negyediket már nem kaptunk, Magyarország-Horvátország 3-0, vasárnap Azerbajdzsán lesz az ellenfél.

A 68. percben megvolt az első kaput eltaláló lövésünk, Sallaitól érkezett

Gulácsi 11-est védett, de emberhátrányban vagyunk

Kleinheisler lépett oda szabálytalanul Rebicnek a 16-oson belül, teljesen feleslegesen, de Perisic büntetőjét Gulácsi fogta. Kleinheislert ki is állította a játékvezető második sárgával.

Csere

Kádárt már a félidőben lehozta Rossi, Lang a helyén.

3-0

Egyszerűen nincs védelmünk, újabb egyéni hiba, újabb gól, Kádár megint kínos bakit követett el, gyakorlatilag luftot rúgott az ötösnél, Petkovic lábáról a hálóba került a labda.

Óriási horvát helyzet

Nem sokon múlt a harmadik gól, Petkovic még az ötös környékén is cselezett, de Gulácsi védett.

2-0

Ezúttal Lovrencsics követett el érthetetlen hibát, utána a beadás Orban lábai között jutott középre, Petkovic középen besarkazta Gulácsi mellett, 2-0.

Magyar lehetőség

Dzsudzsák szöglete után a magyar Vida fejelt, horvát védőről pattant ki a labda.

Sallai kiharcolt egy szögletet

Nem sikerült belőle veszélyeztetni.

Horvát dominancia

A horvátok irányítják a meccset, elvétve vannak momentumaink, közben Orban is hibázott, balról érkező beadás csúszott át a lábán, de ebből most nem lett nagyobb baj.

Már vezetnek is

Kádár óriási hibája után Modric egyedül vezethette kapura a labdát, nem is hibázott, már az 5. percben vezet Horvátország.