Kiütéssel vagyunk a legjobb négy között: Magyarország-Oroszország 14-5

Nagyon sima volt!

1. negyed:

Eldöntöttük már az első negyedben? 5-0 ide! Az oroszoknak eddig momentuma sem nagyon volt a meccsen, Nagy Viktor remekül véd.

2. negyed:

Nagy Viktor ma lehúzta a redőnyt, védett mindent eddig!

A támadójátékunk is hibátlan: 6-0!

Kicsit több mint 5 perccel a negyed vége előtt emberhátrányban kapjuk az első gólunkat, 6-1.

Újra támadnak az oroszok, de Nagy Viktor véd.

Emberelőnyben vagyunk, időt kérünk.

Nem tudunk gólt dobni, most mi vagyunk emberhátrányban, Nagy Viktor védése után őt élteti a közönség. 87,5 százalékban fogja a lövéseket, elképesztő.

7-1! A felsőlécről pattan be Vámos Márton bombája.

Minden kiválóan működik! Blokkoljuk az orosz lövést, a támadásból bevágjuk a nyolcadikat, 8-1! Varga Dénes harmadik gólját szerezte.

8-1 félidőben, milyen rossz volt mikor fociban ennyit kaptunk a hollandoktól!

3. negyed:

Zalánki elhozza a labdát, mi kezdünk.

Tanári adogatás után 9-1, Hárai Balázs!

Ennek csúnya kiütés lehet a vége orosz szempontból, már 10-1. Jajdejó!!!

Oroszország a harmadik negyedben megszerezte második gólját. 10-2.

Nagy Viktor elképesztő teljesítményt nyújt, fölé tolta az orosz lövést.

Szenzációsan védekezünk, egyszerűen elvesszük az orosz játékostól a labdát, mi jöhetünk, de a kapufán csattan az óriási löket.

Orosz időkérés után kapjuk a harmadik gólt, Gór-Nagy kipontozódott.

Orosz blokk, kicsit megtorpant a támadójátékunk, de kivédekezzük a támadást.

Ezt a támadást is elszúrtuk. Emberelőnyben jönnek az oroszok, ki is használják: 10-4.

Na végre! Legalább 5 perce nem dobtunk már gólt, de most sikerült, 11-4!

Hárít az orosz kapus, aztán Nagy Viktor is egy távoli lövést. Jön az utolsó negyed, ez már megvan.

4. negyed:

Az oroszok hozzák el a labdát az utolsó negyedben.

Egyik csapat sem tud gólt szerezni az első támadásából, mi a kapufára lőttünk.

Csak a szokásos: Nagy Viktor véd, de most követi a példáját az orosz kapus is.

Nagy a birkózás az orosz kapu előtt, emberelőnyben jövünk, ki is használjuk, 12-4, tucatnyi magyar gólt, Varga Dénes!

12-5, kihasználják az emberelőnyt.

5 perccel a vége előtt Manhercz dobja a 13. gólunkat!

Nagy Viktor simán leszedi az orosz ejtést, de újra ők jöhetnek, nem tudtunk gólt szerezni.

Fölé dobják az oroszok, előre a 14. gólért!

3 perccel a vége előtt orosz időkérés.

14-5, jutalomjáték. Nagy Viktor védése után a támadásból Hosnyánszky eredményes.

A kapufán csattan az orosz lövés, másfél perc van hátra.

1 perccel a vége előtt zúg a szép volt fiúk! Hát, ez tényleg szép volt!