BL: 1-1-es döntetlent játszott a Fradi a Qarabag otthonában

A Ferencváros kezdte jobban a meccset. A zöld-fehérek a 16. percben egy szöglet utáni kavarodásból Boli góljával szereztek vezetést. (1-0). A kitámadó hazaiak azonban a 34. percben egyenlítettek, miután egy szabadrúgás kipattant Dibusz Dénesről, Owusu pedig közelről bekotorta. (1-1).

Az első félidő hajrájában a Qarabag vezetést szerezhetett volna, de Vesovic beadását Wadji lesről lőtte a Fradi kapujába.

A második félidőben kiegyenlített játékot láthatott a mintegy 30 ezer néző. Felváltva voltak helyzetek mindkét kapu előtt, de az eredmény végül nem változott. Az FTC jövő kedden fogadja a Qarabag együttesét a visszavágón.

A kezdőcsapatok:

Qarabag: Mahammadaliyev – Vesovics, Mustafazade, B. Hüseynov, Bayramov – Qarayev, Jankovics, Ozobic – Owusu, Wadji, Zoubir. Vezetőedző: Qurban Qurbanov

Kispadon: Gugesasvili (k.), Ramazanov (k.), Mammadov, Romao, Andrade, Ibrahimli, Qurbanli, A. Hüseynov, Jafarguliyev, Sheydaev, Akundzade

Ferencváros: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Knoester, Civic – Esiti, Laidouni – A. Traoré, Zachariassen, Nguen – Boli. Vezetőedző: Sztanyiszlav Csercseszov

A kispadon: Bogdán (k), Mergl (k), Kovacevic, Vécsei, Pászka, Thelander, Auzqui, Loncar, Lisztes, Marquinhos, Besic.