Alfahír logo
  • Hírek
  • Interjúk
  • Videó

Várkonyi Andrea lelép a TV2-től

  • TV2
  • Várkonyi Andrea
2018. 12. 21. 21:06Alfahír

A SorozatWiki a Story Magazin cikke alapján azt írja, hogy Várkonyi Andrea felmondott a TV2-nél. A műsorvezető 2001-ben kezdett a csatornánál dolgozni, 2002-ben már a Tények hírolvasója volt, 2016-ig maradt is ebben a pozícióban, majd a FEM3-nál kapott műsort. A távozás okairól nem szeretne beszélni.

Friss híreink
  • Magyar Péter sógora lemond miniszterjelöltségéről
    Magyar Péter sógora lemond miniszterjelöltségéről
  • Magyar Péter két újabb miniszter és egy kormánybiztos nevét hozta nyilvánosságra
    Magyar Péter két újabb miniszter és egy kormánybiztos nevét hozta nyilvánosságra
  • Már csak egyetlen mohikán maradt 1990-ből, Kövér László sem lesz képviselő
    Már csak egyetlen mohikán maradt 1990-ből, Kövér László sem lesz képviselő
  • Vigyen magával pulóvert, ha majálisozni indul!
    Vigyen magával pulóvert, ha majálisozni indul!
  • Újabb régi motoros hagyja ott a parlamentet
    Újabb régi motoros hagyja ott a parlamentet
  • Ámokfutó merénylő elől menekítették ki Donald Trumpot (videóval!)
    Ámokfutó merénylő elől menekítették ki Donald Trumpot (videóval!)
  • Egy korszak vége: Orbán Viktor a bukás után nem lesz parlamenti képviselő
    Egy korszak vége: Orbán Viktor a bukás után nem lesz parlamenti képviselő
  • Ilyen változások várhatók az oktatás területén
    Ilyen változások várhatók az oktatás területén
  • Egy hölgy lesz a gyermek- és oktatásügyi miniszter Magyar Péter kormányában
    Egy hölgy lesz a gyermek- és oktatásügyi miniszter Magyar Péter kormányában
Alfahír logo
  • Adatvédelem
  • Impresszum
  • Kapcsolat
© 2026 Alfahír