Kikaptunk Szlovákiától

Nincs komoly sérülés, erős kezdőcsapattal állunk ki a szlovákok ellen

Címlap Nincs komoly sérülés, erős kezdőcsapattal állunk ki a szlovákok ellen Marco Rossi szövetségi kapitány bejelentette az esti, Szlovákia elleni Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés kezdőcsapatát. Eszerint Nagy Ádám is kezdőként léphet pályára, a teljes keret a következő: A találkozóról az Alfahír helyszíni tudósítással készül, megéri követniük oldalunkat.

Vége

A meccs utolsó harmadában már nem volt igazi lehetőségünk az egyenlítésre, Szlovákia 2-1-re győzött, így Magyarország visszacsúszott a csoport harmadik helyére.

Gulácsi védett

A 84. percben jó csel után Hamsík került helyzetbe, a rövidet vette célba, Gulácsi szögletre ütötte a labdát.

Támadunk

Kleinheisler és Dzsudzsák lövése mellé ment, utóbbi próbálkozott még egyszer, Dubravka védett bravúrral. A szöglet is veszélyes volt, de elszállt keresztbe a labda.

Bizonytalan a védelmünk

Orbán és Baráth szerencsétlenkednek a 16-oson belül, szerencsére Mak nyolc méterről fölé lőtt.

Szalai a 16-oson belül csinálta meg magának a helyzetet, Dubravka védett

Megint vezetnek a szlovákok

Robert Bozenik Lobotka passzát Orbán és Baráth között tudta ellőni, 15-ről a bal alsóba.

Baráth Botond is sárgalapos már

BOMBAGÓÓÓL!!!

Szalai harcolt ki a 16-os előterében szabadrúgást, Szoboszlai Dominik bevarrta, 1-1!!!!

A vendég szektorban magyarok is vannak

Vélhetően felvidéki magyarok, akik a vendég szektorba kaptak jegyet, ezért a szektoron belül egy rendőrsorfalat is láthatunk.

A gólig nem nézett ki rosszul

Veszélyesebben játszott a magyar csapat az első félidő jelentős részében, négyszer találtak kaput a próbálkozásaink, a szlovákoknál ez a szám kettő, de sajnos abból az egyik gól lett.