"egészségügy"
2019. 12. 29. 16:04
A műtőasztalon kapott lángra a beteg
2019. 12. 23. 9:13
Megalázóan alacsony év végi juttatást kaptak a mentők: egyikük dühében vissza is utalta az összeget
2019. 12. 18. 8:58
Jó, hogy vannak egészségügyi szűrőbuszok, kár, hogy alig használják őket
2019. 12. 17. 15:07
Míg Vietnámban onkológiát, Kenyában két új kórházat épít a magyar kormány, itthon duzzadnak a várólisták és elmaradnak a műtétek
2019. 12. 15. 13:35
"Akinek nincs pénze a gyógyulásra, az haljon meg!"
2019. 12. 14. 9:38
Kiszűrnék az egészségügy „potyautasait”
2019. 12. 04. 17:30