"egészségügy"

Vizsgálatot követel a Jobbik a hazaküldött betegek kapcsán

Index: hazaküldése után 12 órával meghalt egy súlyos beteg

Kásler Miklós ma kiszámolta: nagyjából 1.300 beteget tettek ki a kórházakból

Fideszes agymosás: az orvosmaffia kelti a hisztériát az ágyszámcsökkentés miatt

Szijjártó Péter a kormánytagok nem létező felajánlásairól: "Ilyen kérdésekről még nem beszéltünk"

A kórházi kapacitás felére nincs is szükség?

Jobbik: Orbán Viktor távolítsa el Kásler Miklóst a kormányból!

A kormánysajtó mutatta meg, hogy a Fidesz is folytatta Gyurcsányék ágyszámcsökkentését

Már-már csoda: Kásler bent volt a munkahelyén!

"Elhajtottak, mint egy magzatot, pedig március 15-éig a hátunkon vittük az ambulanciákat"