"egészségügy"

Nincs megállás: még több adományklímát kapnak a kórházak

A zalaegerszegi kórház visszautasítja a betege halála miatt távozó orvos állításait

Új mentőautókat ígér a kormány

Egy hétig nem műtötték meg a súlyos beteget, és meghalt - ezért távozik a szívsebészeti osztály vezetője

A sebkötözésre maguknak a betegeknek kell vinniük a kötszert Mezőkövesden

Már csaknem 50 milliárd forint a kórházak adóssága

Most a székesfehérvári kórház gyermekosztálya kapott ajándék klímát

Nem a rendszer irányítói, hanem az orvosok és az ápolók kerülhetnek rácsok mögé

Még el sem kezdték építeni az új budai szuperkórházat, de már ömlik a pénz bele

„Két hétig egy autóból figyeltek a házunk előtt” – interjú a kórházaknak ágyakat és légkondikat adományozó Orosvári Zsolttal