Elhunyt a legendás bajnok

Bitter Sándor mindössze 44 éves volt, épp a Macau GP-re készült a motorversenyző.

Bitti többszörös gyorsasági magyar bajnok volt, többszörös pontszerző az endurance világbajnokságon. Neve azonban az utcai versenyzéssel forrt össze, számos alkalommal indult a világ leghíresebb és legveszélyesebb utcai futamán, a Man szigeti TT-n, valamint a méltán híres Macau GP-n, ahol tavaly élete legjobb eredményét érte el, amikor a 18. helyet hozta el az összesítettben - emlékezik meg a portál a versenyzőről.

Nagy erőkkel és reményekkel várta az év végi Macau GP-t. Eltökélt célja volt, hogy az első 20 helyen végez.

Bitti nemrég töltötte be 44. életévét. Halálával egy legenda távozott a magyar motorsport világából.

Ezúton fejezzük ki részvétünket az Alfahír szerkesztősége nevében is a hozzátartozóknak és barátoknak.