Kézilabda-vb - Nem sikerült a bravúr a franciák ellen

Kiélezett mérkőzést hozott az egyiptomi kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében Franciaország és Magyarország csatája, ahol hosszabbítás után a gallok nyerték meg a párharcot.

A mérkőzést a magyar együttes kezdte jól, amely a félidőben még két góllal vezetett, ám a francia együttes a második félidőben feljött, s 5 perccel a vége előtt már 3 góllal vezettek. Ugyanakkor egy huszáros hajrá következtében a magyar válogatott a végén hosszabbításra (30:30-ra) mentette a párharcot. A hosszabbításban azonban a hatszoros világbajnok franciák felőrölték a fiatal magyar csapatot és 35:32 arányban megnyerték a mérkőzést.

A magyar csapat pedig elérte a torna előtt kijelölt célját, vagyis eljutott a legjobb nyolcig.