Alfahír logo
  • Hírek
  • Interjúk
  • Videó

Így büntetett a Mol Vidi játékosa a bekapott gólért

  • Fiola Attila
  • Koszta Márk
  • magyarfutball
  • Mezőkövesd
  • Mol Vidi
2018. 11. 12. 14:14Alfahír

A fehérvári játékos nehezen viselte a kudarcot.

A következő két Nemzetek ligája mérkőzést sérülés miatt lemondó hátvéd áldozata a 10 perccel korábban győztes gólt szerző Koszta Márk.

Talán meglepő, de Solymosi Péter játékvezető mindössze sárga lappal büntette a magáról megfeledkező Fiola Attilát.

 

Friss híreink
  • Magyar Péter sógora lemond miniszterjelöltségéről
    Magyar Péter sógora lemond miniszterjelöltségéről
  • Magyar Péter két újabb miniszter és egy kormánybiztos nevét hozta nyilvánosságra
    Magyar Péter két újabb miniszter és egy kormánybiztos nevét hozta nyilvánosságra
  • Már csak egyetlen mohikán maradt 1990-ből, Kövér László sem lesz képviselő
    Már csak egyetlen mohikán maradt 1990-ből, Kövér László sem lesz képviselő
  • Vigyen magával pulóvert, ha majálisozni indul!
    Vigyen magával pulóvert, ha majálisozni indul!
  • Újabb régi motoros hagyja ott a parlamentet
    Újabb régi motoros hagyja ott a parlamentet
  • Ámokfutó merénylő elől menekítették ki Donald Trumpot (videóval!)
    Ámokfutó merénylő elől menekítették ki Donald Trumpot (videóval!)
  • Egy korszak vége: Orbán Viktor a bukás után nem lesz parlamenti képviselő
    Egy korszak vége: Orbán Viktor a bukás után nem lesz parlamenti képviselő
  • Ilyen változások várhatók az oktatás területén
    Ilyen változások várhatók az oktatás területén
  • Egy hölgy lesz a gyermek- és oktatásügyi miniszter Magyar Péter kormányában
    Egy hölgy lesz a gyermek- és oktatásügyi miniszter Magyar Péter kormányában
Alfahír logo
  • Adatvédelem
  • Impresszum
  • Kapcsolat
© 2026 Alfahír