A 77. percben még vezetett a Real, aztán öt perc alatt fordított a City

A 77. percben még vezetett a Real, aztán öt perc alatt  fordított a City

Csúcsrangadóval folytatódtak a Bajnokok Ligája nyolcaddöntői, a Real Madrid-Manchester City meccs mindkét fél részéről óvatos játékot hozott, de így is emlékezetes marad az összecsapás.

A 60. percben szerencsétlenkedett a City védelme, aminek következtében Vinícius Jr. a középen üresen érkező Iscónak passzolt, nem maradt ki a ziccer, megszerezte a vezetést a Real:

A 78. percben Gabriel Jesus fejessel egyenlített, kicsit meglökte Sergio Ramost, de nem ítélték szabálytalannak a megmozdulást:

A madridi közönségnek a 83. percben érkezett a teljes hidegzuhany, jogosan megítélt büntetőt értékesített Kevin De Bruyne:

A végén még Sergio Ramost kiállította a játékvezető, mert utolsó emberként szabálytalankodott, a végeredmény 1-2.

A másik párharc odavágóján Lyonban égett a Cristiano Ronaldóval felálló Juventus, Lucas Tousart gólja győzelmet ért a franciáknak: