Három potyagól után Magyarország-Ausztrália 1-2

Ilyet?!

Az első félidőben többször veszélyeztetett a magyar csapat, mint a vendégek, de a vezetést nem sikerült megszerezni. A második félidőben kiegyenlített játék után Dibusz Dénes a 75. percben képtelen volt hárítani Daniel Arzani lövését, óriási potya, a világbajnokság legfiatalabb játékosa lőtte a találkozó első gólját.

A 87. percben az ausztrál védelem még ezt a bénázást is felülmúlta, Fiola jobb oldalról érkező beadását Trent Sainsbury a saját kapujába fejelte, 1-1.

Azt hittük, hogy itt vége a "melyik védelem tud nagyobbat hibázni?" című játéknak, de nem. Irvine beadását Kádár Tamás jobbal tette a magyar kapuba, 1-2 oda, ez a vége.

Az ezúttal kisebb létszámú szurkolótábor "Leekens takarodj!" és "Dárdai Pali!" rigmusokkal jutalmazta a mai teljesítményt.

(fotó: Czagány Balázs / MTI)