70 percig bírta a Vidi a Chelsea ellen, végül egy góllal kaptak ki

Harcoltak.

Az első tíz percben Emersonnak volt két helyzete is, de mindkettő fölé ment. A 18. percben Pedro remek passza után Morata volt ziccerben, de nem találta el a kaput. A 41. percben a Vidinek is volt helyzete, Juhász emelése után Nego emelt a jobb sarok mellé, a 44. percben újra ő próbálkozott, de két óriási csel után a kapus ölébe tette a labdát.

A második félidő Vidi támadással kezdődött, Nego körülbelül 11 méterről lőtt, Kepa védte ezt is. A Chelsea válasza gyorsan érkezett, de Willian szabadrúgása után Morata csak a levegőbe bólintott, a labda helyett.

A 70. percben jött, amire már sokkal korábban lehetett számítani: Fabregas emelt Willian elé, aki középre fejelte a labdát, Morata megelőzte Juhászt és öt méterről a léc alá bombázott. A 76. minutumban végleg eldönthette volna a Chelsea, de Hazard beadása után Barkley fejesét a felső léc hárította.

A 84. percben viszont egyenlíthetett volna a Vidi. Fiola kiváló passza után Kovács jobbal lőtt, de Kepa bravúrral védett, így maradt az 1-0.

Folytatás a PAOK ellen, idegenben, október 25-én.

(fotó: Koszticsák Szilárd / MTI)