BL-csoportkörös a Fradi

A magyar bajnok a svéd Djurgarden (2-0), a skót Celtic (1-2) és a horvát Dinamo Zagreb (2-1) után a BL-selejtező playoffban a norvég bajnok Moldét is legyűrte, és huszonöt év után újra bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe: a Fradi a selejtező utolsó körének visszavágóján - a múlt heti idegenbeli 3-3-at követően - gól nélküli döntetlent játszott a Moldéval.

A meccs döntő többségében mindkét csapat óvatosan játszott, de az utolsó negyed órában norvég nyomás nehezedett a Fradi kapujára, amiből veszélyes helyzetek is kialakultak, egyszer Dibusznak kellett bravúrral hárítania. Végül sikerült a 0-0-t megőrizni, ezzel a Debrecen 2009-2010-es szezonja után újra magyar csapat jutott a Bajnokok Ligájába, a sorozat történetében harmadszor.